Home Pro Muže Míříte do Prahy? Navštivte určitě pivovar a restauraci U Fleků s.r.o.

Míříte do Prahy? Navštivte určitě pivovar a restauraci U Fleků s.r.o.

0
Míříte do Prahy? Navštivte určitě pivovar a restauraci U Fleků s.r.o.

Máte rádi dobré jídlo a pití? Co dobré, přímo famózní? Pokud ano, a to jistě většina z nás, pokud pojedete do Prahy, nenechte si ujít návštěvu známého pivovaru a restaurace U Fleků na Praze 1. Patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější české kulturní památky spolu s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Vyšehradem, Židovským městem, Národním muzeem a jinými památkami z historického centra Prahy.

Shlédnout můžete hned osm sálů a venkovní zahrádku, jež mají svou vlastní historii a příběhy. Stejně tak si můžete online prohlédnout jídelní lístek, abyste se podívali na staročeské speciality i klasická česká jídla. Zapít oběd či večeři můžete 13° Flekovským ležákem.

Báječné jídlo a pivo z místního pivovaru

Navštívit můžete nejen restauraci, ale také pivovar. Můžete poslat rezervaci přes webové stránky ufleku.cz nebo se rovnou zastavit na adrese Křemencova 11, Praha 1, kde restaurace U Fleků najdete. Pivovar je chloubou celého podniku, jde o moderní a přitom unikátní historický provoz, který mnohé návštěvníky doslova nadchne. V roce 1986 proběhla jeho zdařilá rekonstrukce.

Na prohlídku se můžete dostavit ve všední dny od 10 do 16:30 hod. Exkurze zahrnuje prohlídku pivovaru, ochutnávku tmavého ležáku, zhlédnutí filmu a prodej suvenýrů. Cena za osobu je 320 Kč a na prohlídku je potřeba alespoň 10 či maximálně 45 osob.

Součástí pivovaru a restaurace Praha je osm sálů a venkovní zahrádka. Vše dohromady představuje prostor pro pohoštění až 1 200 návštěvníků. Provozní doba je od pondělí do neděle od 10 – 23 hod. Zavřeno je na Štědrý den.

Podívat se můžete na kabaretní představení 2023, které se opět vrací, nebo si nechat přivézt Flekovské pivo po Praze i po celé ČR.

Kompletní informace i informace o dostupnosti je na internetových stránkách ufleku.cz.