peníze

Prodej firem: Předejte svou firmu spolehlivému zájemci

Prodej firem se skládá z několika základních kroků, přičemž všude mohou číhat různé formality. Abyste si s tím nemuseli dělat těžkou hlavu, a přesto našli vhodného zájemce, obraťte se na profesionální firmu, která vám s prodejem pomůže.

více v článku...

Individuální příběh

Každá zavedená firma má svou bohatou historii. Jakmile tedy doje na prodej zavedené firmy, nemusí to nutně znamenat její konec. Pokud máte určité ambice a představy o pokračování firmy i po jejím prodeji, stačí je sdělit. Právě podle vašich kritérií totiž celý prodej firem bude probíhat. Ať už vám záleží na tom, aby aktuální zaměstnanci nepřišli o svoji práci, nebyla změněna vize a směřování firmy, či aby nedošlo k utlumení činnosti. Různých kritérií existuje celá řada – záleží pouze na vás, které jsou pro vás ty nejdůležitější.

Ocenění podniku

Ať už se jedná o prodej firmy či prodej podílu ve firmě, vždy je důležitá, aby cena odpovídala reálně hodnotě podniku. Proto pro vás profesionálové mohou zajistit také odbornou valuaci. Ta probíhá na základě bohatých zkušeností pracovníků, s využitím všech dostupných informací a s přihlédnutím k aktuální ekonomické situaci v České republice i ve světě. Nastavená cena tak odpovídá reálné ceně, kterou na trhu opravdu dostanete.

Vhodný zájemce

Kromě peněz je samozřejmě důležité, kdo převezme váš podnik. Firma má dostupnou širokou databázi potenciálních zájemců, ze kterých je vybíráno podle vašich kritérií. Ve spolupráci jsou vždy hledány zejména společné zájmy, jsou nastavena pravidla a vyladěny všechny konkrétní kroky a detaily pro prodej.

Prodej firmy či její části by vždy měl postupovat po jednotlivých krocích. Abyste nemuseli váhat, zda jste zařídili vše potřebné, využijte služeb odborníků, kteří vás celým procesem úspěšně provedou.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat