peníze

Už máte bazén, který vám pomůže překonat horké letní dny?

Ti, kdo nemají bazén, a chtějí se v létě osvěžit u vody, musí buď vážit cestu k volně dostupným vodním plochám či řekám, anebo na placené koupaliště či bazén. Pokud máte tři děti, letní vodní radovánky se vám mohou značně prodražit. Mnohem lepší je koupit si nadzemní bazén, který se dá umístit na zahradu i dvorek. Ti, kdo mají chalupu, si jej často pořizují i tam.

Koupat se můžete za pár dnů

Zapuštěné bazény vyžadují stavební úpravy, jejich vybudování potřebuje buď rezervaci techniky dopředu, anebo vaši píli, během níž si náležitě zpevníte svalstvo a zbavíte se několika kilogramů. I to ale zabere pár týdnů, ne-li měsíců. Na rozdíl od toho jsou nadzemní bazény rychle přichystané k napuštění vodou. Jsou cenově dostupné a potěší vás i jejich kvalita. Ať už budou mít pevnou konstrukci, nebo nafukovací lem, vždy jsou stabilní a jsou odolné vůči poškození.

Kvalitní bazény nabízí e-shop Hawaj, kde najdete bazény s nafukovacím lemem, bazény Hawai, bazény Ohio, Tahiti, Bestway nebo bazény s pískovou filtrací.

Písková filtrace pro dokonale čistou vodu

Ať chceme nebo ne, voda v bazénu je znečišťována už jen jejím běžným používáním. Také se do ní dostávají nečistoty z okolí např. při větrném počasí, nebo když do bazénu vtrhnou umazané děti s jídlem v rukou. Naštěstí existuje písková filtrace, která udrží vodu křišťálově čistou, ať už máte bazén menší nebo větší. Velkou výhodou pískové filtrace je její téměř bezúdržbový provoz a vysoká účinnost filtrování vody.

Líbit by se vám mohla např. písková filtrace Intex Krystal Clear 2 m3/h 90 W, která disponuje 4 cestným ventilem a automatickým 24 hodinovým časovačem. Průtok vody je 2 m3 za hodinu. Aktuálně je v akci se slevou 36 %.

Podívejte se na hawaj.cz a vyberte si dostatečně velký bazén s pískovou filtrací, který vám zpříjemní mnoho dnů už v průběhu jara i po celé léto.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat