peníze

Speciální edice Porsche Panamera Platinum

Automobilka Porsche nedávno ukázala světu novou speciální sérii řady Panamera – Platinum Edition. Zajímavý model se vyznačuje kombinací diskrétních Satin Gloss Platinum designových prvků a rozšířenou standardní výbavou.

Exkluzivní prvky Platinum Edition nabídne Panamera 1, Panamera 4 a Panamera 4 E-Hybrid. Modelová řada Panamera patří k pilířům německé značky již několik dekád. Aktuální generace nyní odlišuje speciální série Platinum Edition. Porsche Panamera je známá svojí zdravou kombinací sportovních a praktických vlastností v luxusním celku. Nová edice Platinum Edition bude v podstatě skvělým oživením již druhé generace tohoto exkluzivního vozu.

Pro zákazníky, kteří jsou rádi originální, přináší Panamera Platinum Edition požadovanou dávku specifických prvků designu i rozšířené výbavy již v řadě. Patří mezi ně mimo jiné adaptivní vzduchové odpružení se systémem Porsche Active Suspension Management, vnější zpětná zrcátka s automatickou clonou či světlomety LED Matrix se systémem Porsche Dynamic Light System Plus.

Kromě toho je k dispozici také panoramatická střecha, parkovací asistent Park Assist s kamerou na couvání a pro plug-in hybridní modely palubní AC nabíječka o výkonu 7,2 kW. O originální design se starají platinově lakovaná 21palcová kola Exclusive Design Sport, černé sportovní koncovky výfuku, tmavá zadní okna, okenní lišty v leskle černém laku a také koncová světla Exclusive Design.

Model Panamera Platinum Edition je zvenčí jasně identifikovatelný díky platinově lakovaným prvkům. Kromě toho patří mezi jeho poznávací znaky lemy výstupů vzduchu za předními koly, logo Porsche vpředu, název modelu vzadu a v případě hybridních modelů platinově ztvárněným logem ‚e-hybrid‘ na boku. Pro Panameru Platinum Edition se volitelně také nabízí 20palcová kola Style. Luxusní výbava si našla cestu také do interiéru modelu Panamera Platinum Edition.


Máte rádi auta? Podívejte se na naší nabídku auto-moto a prozkoumejte nové možnosti nyní.


A to v podobě sportovního volantu GT, posilovače řízení Plus, asistenta jízdy v pruzích, zavírání dveří či komfortních předních sedadel se 14směrným elektrickým nastavením a pamětí. Počítat můžete samozřejmě is vyhřívanými zadními sedadly, audiosystémem Bose Surround, interiérovým paketem leštěný hliník v černém provedení a znak Porsche na opěrkách hlavy. Odlišnosti speciální edice hledejme také v těchto charakteristických prvcích: prahových lištách z černého broušeného hliníku s logem Platinum Edition a analogových hodinách na palubní desce.

Speciální série Platinum Edition absolvuje světovou premiéru 17. listopadu na Los Angeles Auto Show. V závislosti na jednotlivých trzích bude k dispozici pro model Panamera, Panamera 4 a Panamera 4 E-Hybrid. Na starém kontinentu bude Platinum Edition k dispozici také v modelech Sport Turismo, čínský trh se dočká rovněž varianty s prodlouženým rozvorem. V nejbližších měsících by se sporťák Porsche Panamera 4 Platinum Edition měl objevit i na českém trhu.


Hledáte vhodné pojištění pro Váš vůz? Najděte to nejvhodnější pojištění auta ještě dnes.


Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat